Bazén s krytem a filtrací Lime pool Exit Toys kruhový ocelová konstrukce 360*76 cm zelený od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Lime pool od holandské značky Exit Toys je nadzemní kulatý bazén o rozměrech 360*76 cm, se kterým se zabaví celá rodina. Robustní bazén v zeleném provedení ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi a povětrnostním podmínkám. Bazén je díky 8 pevným kovovým nohám velmi stabilní a stojí pevně na místě. O čistotu vody se postará kazetové filtrační čerpadlo, které zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji čistí.

Bazén je vybaven také průhledným krytem, který brání znečištění vody v bazénu a také pomáhá udržovat stálost její teploty. Kryt ve tvaru kopule je vybaven originálním kloubovým mechanismem, díky kterému lze snadno otevírat a zavírat podle potřeby. Objem bazénu je 6125 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem. Celková váha bazénu je 41 kg a plocha na plavání má průměr 340 cm a hloubku 70 cm. V bazénu se pohodlně vykoupe 5 dospělých osob nebo více dětí již od 6 let. Plášť bazénu se skládá z odolného a hrubého PVC materiálu, který se pyšní vysokou životností. Celkový průměr bazénu s krytem je 380 cm.

Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Tento skvělý kompaktní bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese ty nejlepší osvěžující zážitky na dlouhá léta. Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu360*76 cm
Objem L6125 l
Průměr360 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.