Bazén s krytem pískovou filtrací a tepelným čerpadlem Black Leather pool Exit Toys ocelová konstrukce 540*250*100 cm černý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Black Leather pool patří se svými rozměry 540*250*100 cm k největším bazénům od holandské značky Exit Toys, pohodlně se v něm vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní bazén v tmavém provedení s luxusním vzhledem černé kůže a ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 14 pevným kovovým nohám velmi stabilní, přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky.

Kvalitní pískové filtrační čerpadlo zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji čistí. K němu je připojeno také tepelné čerpadlo, které dokáže ohřát vodu až na 40 stupňů Celsia, takže si užijete koupání i v chladném počasí. Multifunkční průhledný kryt s okénky pomáhá déle udržet příjemnou teplotu vody v bazénu a také brání tomu, aby se do bazénu dostaly různé nečistoty. Kryt ve tvaru kopule je vybaven pružinovým mechanismem, lze jej snadno otevírat a zavírat podle potřeby. Objem bazénu je 12 600 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem.

Celková váha bazénu je 206 kg a plocha na plavání má rozměry 510*210 cm s doporučenou hloubkou vody 90 cm. Rozměry bazénu s krytem jsou 610*320 cm, s celkovou výškou 220 cm. V bazénu se pohodlně vykoupe 9 dospělých osob nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Písek do filtrace není součástí balení. Tento skvělý bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese nejlepší osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu610*320 cm
Celková výška220 cm
Hmotnost206 kg
Objem L12600
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.