Bazén s krytem pískovou filtrací a tepelným čerpadlem Black Leather pool Exit Toys ocelová konstrukce 400*200*122 cm černý od 6 let

Popis produktu

Bazén s filtrací Black Leather pool od holandské značky Exit Toys je prostorný bazén o rozměrech 400*200*122 cm, ve kterém se vykoupou rodiče spolu se svými dětmi. Robustní a pevný bazén v tmavém provedení s luxusním vzhledem černé kůže ozdobí každý dvůr a zahradu, je vybaven špičkovou pozinkovanou ocelovou konstrukcí ošetřenou práškovou technologií, takže skvěle odolává korozi. Bazén je díky 12 pevným kovovým nohám velmi stabilní, přístup k němu umožňuje žebřík s protiskluzovými schůdky.

Kvalitní pískové filtrační čerpadlo zajišťuje bezproblémové proudění vody a zároveň ji čistí. K němu je připojeno také tepelné čerpadlo, které ohřívá vodu v bazénu, takže si užijete koupání i v chladném počasí. Multifunkční průhledný kryt s okénky pomáhá déle udržet příjemnou teplotu vody v bazénu a také brání tomu, aby se do bazénu dostaly různé nečistoty. Kryt ve tvaru kopule je vybaven pružinovým mechanismem, lze jej snadno otevírat a zavírat podle potřeby. Objem bazénu je 8870 litrů, vnitřní část bazénu je modrá, díky čemuž bude voda působit čistým a svěžím dojmem.

Celková váha bazénu je 182 kg a plocha na plavání má rozměry 370*180 cm s doporučenou hloubkou vody 110 cm. Rozměry bazénu s krytem jsou 460*253 cm, o celkové výšce 222 cm. V bazénu se pohodlně vykoupe 6 dospělých osob nebo více dětí již od 6 let. Jeho 3vrstvý plášť se skládá z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže se vyznačuje vysokou životností. Součástí balení je také sada pro případnou opravu stěny pláště. Písek do filtrace není součástí balení. Originální bazén zapadne do každé zahrady a během horkých letních dnů vám přinese osvěžující zážitky na dlouhá léta.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Bazény se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu400*200 cm
Hmotnost182 kg
Objem L8870 l
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.