Plážový bar se zmrzlinou Beach Bar Smoby chladivé občerstvení ve stánku a pokladnou s 38 doplňky

Popis produktu

Plážový bar se zmrzlinou Beach Bar od francouzského Smoby představuje skvělou hračku pro všechny kreativní od 3 let, které si otevřou na zahradě svůj vlastní plážový bar. Při piknikových posezeních se se sourozenci a kamarády zabaví při přípravě a ochucování zmrzlinových pohárů, vyzkoušejí si povolání zmrzlinářů. Krásný plážový bar se vzhledem tropického ostrova a plážového domečku nabídne dětem mechanický dávkovač zmrzlinových kopečků spolu s kornoutky a naběračkou. K dispozici mají dostatek úložného prostoru a velkou radost jim udělá i oranžová otevíratelná pokladna, díky které se naučí zacházet s penězi a počítat.

V bohaté sadě 38 doplňků se nacházejí 2 žluté talířky s motivem papoušků, vidličky, nožíky, lžičky, 2 kornouty se 4 kopečky zmrzliny, 3 šálky, pohár na zmrzlinu, naběračka na zmrzlinu, šlehačka, kostky ledu, tabulka toping a tyčinka s citrusovými kolečky. Všechny repliky kuchyňského náčiní, potravin a doplňků děti využijí při přípravě těch nejlepších zmrzlinových pochoutek. Plážový bar vydrží dětem dlouhá léta, představuje skvělý doplněk k dětským kuchyňkám a obchodům Smoby, lze si s ním hrát i samostatně během celého roku – v interiéru i exteriéru.

Plážový bar se zmrzlinou Beach Bar přináší dětem realistické zážitky při hře na obchodníky, prodavače a zmrzlináře zároveň. Zahraje si s ní i několik dětí, kamarádů a sourozenců. Společně se naučí připravovat zmrzlinové poháry, dohadují se o cenách, zjišťují, k čemu slouží jednotlivé zmrzlinářské doplňky a náčiní. Přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a zároveň si rozvíjejí fantazii a představivost. Zlepšují si jemnou motoriku a logické myšlení, rychleji se socializují a trénují si komunikační schopnosti. Rozměry produktu jsou 45*27*35 cm.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu45*27*35 cm
Celková výška35 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.