Balanční odrážedlo Spidey First Bike Smoby s kovovou konstrukcí a 33–38 cm nastavitelným sedátkem od 24 měsíců

Popis produktu

Balanční odrážedlo Spidey First Bike je moderní balanční kolo vhodné pro všechny děti a zejména chlapce od 24 měsíců. Děti se s balančním odrážedlem učí správně udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo je vyhotoveno v krásném černo-červeném barevném provedení s emblémem animovaného hrdiny Spidermana. Dětské balanční odrážedlo se pyšní pevnou kovovou konstrukcí a dítě má k dispozici výškově nastavitelné sedátko. Odrážedlo roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na své první kolo. Je to výborný mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Výška komfortního sedáku je nastavitelná od 33 do 38 cm.

Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým odrážedlům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Sportovní odrážedlo představuje skvělou přípravu na klasické kolo. Kvalitní kola se vyznačují tichým chodem, malí jezdci ocení jejich vynikající jízdní vlastnosti. Rozměry odrážedla jsou 73*39*51 cm, váží pouhých 2,5 kg.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Vlastnosti

  • nejmodernější design s motivem Spidermana
  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zajistí snazší přechod na první kolo
  • tichá kolečka
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • francouzský design Smoby
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu73*39*51 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024BIG55974 Autíčko,BIG55975 Autíčko
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.