Balanční odrážedlo skládací Folding Balance Bike Pink smarTrike z hliníku s ergonomickými úchyty od 2–5 let

Popis produktu

Balanční odrážedlo Balance Bike od špičkového výrobce smarTrike roste spolu s dětmi od 2 do 5 let. Jeho rám je vyhotoven z prvotřídního hliníku, takže se vyznačuje vysokou pevností a zároveň je odlehčený, díky čemuž váží celé odrážedlo pouhých 3,1 kg. Dítěti se na něm snáze udržuje rovnováha a minimalizuje jeho námahu. Závodní vzhled odrážedla je umocněn i ergonomickými řídítky, která umožňují dítěti více variant úchopu. Balanční odrážedlo v růžovém provedení okouzlí zejména holčičky, zabaví se s ním na dlouhá léta.

Skládací odrážedlo ocení i rodiče, kteří často jezdí se svým dítětem na dovolené či cestují autem. Díky promyšlenému systému lze odrážedlo složit za pár vteřin bez jakéhokoli nářadí – část rámu se zadním kolem se jednoduše sklopí a pohodlně jej uložíte do kufru. Prvotřídní EVA kola jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinují výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Malí závodníci si tak užijí tichou a bezproblémovou jízdu i po menších nerovnostech. Odrážedlo je vybaveno i stupátky na kovovém rámu, na které si dítě může vyložit nožky.

Balanční odrážedlo vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta a využijí ho i další generace dětí. Díky jeho jedinečné funkci dokážete nastavit výšku sedáku od 29 do 38 cm. Ergonomické sedátko je velmi pohodlné, poskytuje dětem komfortní sezení. Děti se s odrážedlem vydrží bavit dlouhá léta, budou si posilovat svalstvo na rukou i nohou, naučí se udržovat rovnováhu a stabilitu. Odrážedlo je výborným mezistupněm mezi tříkolkou a prvním kolem.

Vlastnosti

  • růžové odrážedlo od 2 do 5 let
  • skládací kovová konstrukce z hliníku
  • stupátka pro odpočinek
  • ergonomicky tvarované sedátko s nastavitelnou výškou
  • sportovní řídítka
  • nejmodernější design
  • splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky

SmarTrike je celosvětově nejprodávanější, a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek a odrážedel. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. smarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek a odrážedel. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zárukou kvality a bezpečnosti i pro vaše ratolesti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu50*60 cm
Celková výška50 cm
Celková délka60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,1 kg
Nosnost20 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.