Balanční odrážedlo Learning Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku černo-oranžové od 24 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo Learning Bike má jedinečný pohádkový motiv Fireman Sam (Požárník Sam). Děti se s balančním odrážedlem Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Fireman Sam má pěkné modro-žluto-červené zbarvení a obrázek požárníka Sama na řídítkách. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo, takže roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na svoje první kolo. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 24 měsíců. Rozměry odrážedla jsou 77*40*48 cm. Výška sedáku je 35 cm.

Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Konstrukce odrážedla je pevná a kovová, proto vydrží jako nové dlouhá léta. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojánkem umístěným pod střední částí balančního odrážedla. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si výrobce Smoby, který je zárukou kvality ověřené během dlouhých let.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Každý malý jezdec bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy. Odrážedlo má kvalitní gumová kola pro hladkou jízdu a stojan na snadné zaparkování. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Vlastnosti

  • jedinečný pohádkový motiv Fireman Sam (Požárník Sam)
  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zabezpečí snadnější přechod na první kolo
  • stojan pro snadné parkování
  • gumová kolečka
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu77*40*48 cm
Rozměry balení30*15*67 cm
Výška sedací plochy33-38 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,07 kg
Průměr25 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...