Balanční odrážedlo Learning Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku červeno-žluté od 24 měsíců

Popis produktu

Dětské balanční odrážedlo francouzské značky Smoby je určeno pro děti od 2 let. Odrážedlo Learning Bike je provedeno ve svěží barevné kombinaci červené, žluté a bílé barvy. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo, takže roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z tříkolky na první kolo.

Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 24 měsíců, díky svěží barevné kombinaci je stejně vhodné pro chlapce i dívky. Rozměry odrážedla jsou 77*40*48 cm. Výška sedáku je 38 cm. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Konstrukce odrážedla je pevná a proto vydrží jako nová dlouhá léta. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojánkem umístěným pod střední částí balančního odrážedla. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si výrobce Smoby, který je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30 stupňů. Kolečka na odrážedle jsou gumová.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zajistí snadnější přechod na první kolo
  • stojan pro snadné parkování
  • pevná konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • atraktivní barevné provedení a originální design
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu77*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení30*15*67 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,07 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.