Balanční odrážedlo Learning Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku bílo-růžové od 24 měsíců

Popis produktu

Holčičí balanční odrážedlo francouzské značky Smoby je určeno pro děti od 2 let. Odrážedlo Learning Bike je provedeno v něžné dívčí barevné kombinaci bílé a růžové. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo, takže roste s vaší slečnou až do doby, kdy je připravena přesedlat na svoje první kolo. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské odrážedlo je pohodlné a bezpečně řešené. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Odrážedlo je vhodné pro všechny holčičky od 24 měsíců. Rozměry odrážedla jsou 77*40*48 cm.

Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Balanční odrážedlo vyžaduje více soustředění a vydání větší energie než odrážecí autíčka, proto se dítě jízdou na Learning Bike správně sportovně unaví. Konstrukce odrážedla je pevná, a proto vydrží jako nová dlouhá léta. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojánkem umístěným pod střední částí balančního odrážedla. Chcete-li pro svou slečnu to nejlepší, vyberte si výrobce Smoby, který je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Volant odrážedla se otáčí do stran o 30 stupňů. Výška sedáku od země je 35 cm. Odrážedlo má kvalitní gumová kola, která zajišťují tichou a hladkou jízdu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál použitý na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zajistí snadnější přechod na první kolo
  • stojan pro snadné parkování
  • pevná konstrukce
  • nastavitelná výška  sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • něžné dívčí barvy
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu77*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení30*15*67 cm
Hmotnost3,07 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.