Balanční odrážedlo Ledové království Learning Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku od 24 měsíců

Popis produktu

Balanční odrážedlo pro holčičky Learning Bike s motivem pohádky Frozen – Ledové království je skvělým prostředkem pro aktivní pohyb dětí na čerstvém vzduchu. Balanční kolo Frozen od předního francouzského producenta hraček Smoby je určeno pro děvčátka ve věku od 2 let. Děti se s balančním odrážedlem Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Výhodou pohádkového balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Balanční odrážedlo Learning Bike má modro-bílé barevné provedení doplněné o detaily ve fialové a růžové barvě. Obrázek princezen Anny a Elzy z pohádky Frozen, upevněný na řídítkách, dává odrážedlu Smoby pohádkový nádech.

Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo. Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Výška sedáku je 35 cm. Odrážedlo má kvalitní kola pro hladkou a tichou jízdu a výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si produkty francouzské společnosti Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Vaše malá princezna bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy.

Vlastnosti

  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • krásný pohádkový motiv Frozen – Ledové království
  • zabezpečí snadnější přechod na první kolo
  • tichá kolečka
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • stojan pro snadné parkování
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu76*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení31*15*68 cm
Výška sedací plochy33-38 cm
Celková délka76 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,7 kg
Průměr25 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné