Balanční odrážedlo First Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku růžovo-černé od 18 měsíců

Popis produktu

Balanční kolo First Bike od francouzského výrobce Smoby je jedinečné balanční odrážedlo pro děti s nejmodernějším designem. Je vhodné už od 18 měsíců, barevně se hodí hlavně pro dívky. Děti se s balančním odrážedlem Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Smoby má krásné černo-růžové barevné provedení se stylovým stříbrným středovým rámem. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelný sedák. Roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 18 měsíců. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Výška sedáku je 35-40 cm a je nastavitelná podle potřeb dítěte.

Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si výrobce z Francie Smoby, který je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Každý malý jezdec bude své nové odrážedlo First Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy. Odrážedlo má kvalitní a tichá kola pro hladkou jízdu, která mají průměr 25 cm. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Vlastnosti

  • nejmodernější design
  • barevné provedení pro kluky i holčičky
  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zabezpečí snadnější přechod na první kolo
  • tichá kolečka s průměrem 25 cm
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 18 měsíců
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu76*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení26*30*64 cm
Výška sedací plochy35 - 40 cm
Celková délka76 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,3 kg
KolaEVA wheels - Ø 25 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...