Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort Pink Smoby s kovovou konstrukcí a výškově nastavitelným sedadlem od 24 měsíců

Popis produktu

Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort Pink je nádherná hračka od francouzského výrobce Smoby, vhodná všechna neposedná děvčátka od 2 let. Děti se s balančním odrážedlem učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Balanční odrážedlo Balance Bike Comfort má okouzlující růžovo-modré barevné provedení s bílými detaily, které se ihned zalíbí každé holčičce. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. 

Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 77*40*49 cm. Celková výška odrážedla je 49 cm. Výška sedadla lze nastavit od 33 do 38 cm. Odrážedlo má kvalitní EVA kola ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Dítě si tak může užívat hladkou a tichou jízdu. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Dítě si jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si produkty francouzské společnosti Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Váš malý závodník bude své nové odrážedlo Balance Bike Comfort milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy.

Vlastnosti

  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • zabezpečí snazší přechod na první kolo
  • kvalitní EVA kolečka (průměr 25 cm)
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedadla
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • stojan pro jednoduché parkovaní
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu77*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozměry balení31*16*58 cm
Výška sedací plochy33 - 38 cm
Celková délka77 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
KolaEVA wheels - Ø 25 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.