Balanční odrážedlo Auta 2 Learning Bike Comfort Smoby s nastavitelnou výškou sedáku od 24 měsíců

Popis produktu

Balanční odrážedlo Auta 2 je tím pravým pohybovým doplňkem pro vašeho malého rošťáka. Je vhodné pro chlapce od 2 let. Pokud má vaše děťátko rádo pohyb, balanční kolo Smoby ho zabaví na dlouhé hodiny. Děti se s balančním odrážedlem Learning Bike Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Autačerveno-černou barvu se žlutými detaily. Na řídítkách odrážedla je pohádkový obrázek Auta 2. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Ve srovnání s klasikým odrážedlem na 4 kolečkách, nabízí balanční odrážedlo Smoby možnost udržovat rovnováhu a tak děti lépe připravuje na jízdu na jejich prvním kole.

Odrážedlo Smoby se díky nastavitelné výšce sedadla přizpůsobí vašemu děťátku. Výška sedáku je 33-38 cm. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Odrážedlo má kvalitní kola pro hladkou a tichou jízdu. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Plast na hračkách je sametově jemný. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si produkty francouzské společnosti Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Váš malý závodník bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy.

Vlastnosti

  • odrážedlo, se kterým se děti učí udržovat rovnováhu
  • pohádkový motiv Auta 2
  • zabezpečí snadnější přechod na první kolo
  • kvalitní kolečka
  • pevná kovová konstrukce
  • nastavitelná výška sedáku
  • odrážedlo roste spolu s dítětem
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vhodné od 2 let
  • stojan pro snadné parkování
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry produktu76*40*49 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,78 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...