Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing Smoby multifunkční skluzavka na rozvoj pohybu od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing je vynikající pohybová pomůcka, kterou využijí vaše děti od 12 měsíců i jako multifunkční skluzavku. Tato univerzální hračka od francouzského Smoby zabaví chlapce i dívky při hře v interiéru i exteriéru. Balanční kužel stačí jednoduše převrátit dnem vzhůru a získáte originální skluzavku. Vyznačuje se prvotřídní evropskou kvalitou, kužel je vyhotoven z nejkvalitnějších plastových materiálů se zaoblenými hranami, poskytuje dětem bezpečnost a hodiny plné zábavy. Skluzavku můžete díky praktickým rozměrům kdekoliv umístit a dítě budete mít stále na očích. Kužel však nevyužijete pouze jako skluzavku, nabízí ještě řadu dalších aktivit.

Balanční pomůcku děti využijí i jako pohodlné sedadlo a zároveň prolézačku. Kužel umožňuje dětem i houpání a točení, zahrají si v něm s hračkami. Během letních měsíců naplňte kužel vodou a získáte perfektní dětský bazének nebo, pokud vaše dítě touží po pískovišti, tak ho naplníte pískem. Tato nadčasová hračka byla vyvinuta tak, aby v nejvyšší míře rozvíjela schopnosti dětí. Poskytuje prostor na odpočinek i zábavu, děti si s ním i zacvičí. Při každé hře si zlepšují držení těla, smysl pro rovnováhu. Zpevňují si svalstvo na rukou i nohou, také se zvyšuje jejich obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Přednosti balančního kužele:

  • multifunkční využití – skluzavka, bazének, prolézačka, pískoviště a houpačka
  • příznivě ovlivňuje rozvoj dětí
  • prvotřídní UV filtr chrání proti vyblednutí barev
  • kvalitní a odolný plastový materiál
  • součástí je i měkký textilní polštář (prát do 40 °C)
  • nosnost až 25 kg
  • pro kluky i holčičky od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

Po každé zábavě přichází i čas na odpočinek. Na ten poslouží kvalitní textilní polštářek s tečkami, na kterém si dítě může i pospat. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, dítě má pocit jistoty. Elegantní polštářek lze vyprat v pračce na 40°. Rozměry kužele jsou 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Jeho váha je 3 kg a nosnost až 25 kg. Balanční kužel je vyroben z plastu nejvyšší kvality, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný tyrkysový povrch i po dlouhých letech.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní a originální hračky. Plast na hračkách Smoby se vyznačuje velkou odolností, příjemně oblými hranami a skvělým pocitem při hraní. Barvy na hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a kreativitu, díky čemuž se staly oblíbené u tisíců dětí. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou evropské kvality a francouzského designu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení77*26*78 cm
Celková délka74 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.