Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing Smoby multifunkční houpačka na rozvoj pohybu od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing je vynikající houpačka a zároveň pohybová pomůcka od francouzského Smoby a potěší všechny děti již od 12 měsíců. Hlavní předností kužele je správné rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy přirozeným a hravým způsobem. Kužel je speciálně tvarovaný tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Kužel využijí děti především jako houpačku, která jim umožní houpat se do všech stran. Při houpání si procvičují správné držení těla, vypěstují si smysl pro rovnováhu. Zároveň si zpevní svalstvo na rukou i nohou. S balančním pomůckou od Smoby se u dětí rozvíjí obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Balanční kužel dětem umožňuje kromě houpání i kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo či skluzavku. Dětský kužel najde uplatnění v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Byl navržen tak, aby dokonale naplňoval potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky se s kuželem nejen výborně zahrají, ale i zacvičí. Každý rodič ihned ocení jeho praktičnost, všestrannost a benefity pro své ratolesti.

Přednosti balančního kužele:

  • multifunkční hračka 5v1 – houpačka, skluzavka, prolézačka, pískoviště a bazének
  • příznivě ovlivňuje fyzický a psychický vývoj dítěte
  • kvalitní UV filtr zabrání vyblednutí barev
  • prvotřídní odolný plast
  • měkký textilní polštář (možnost praní do 40 °C)
  • nosnost 25 kg
  • pro děti od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

Po každé zábavě přichází i čas na odpočinek. Na ten poslouží kvalitní textilní polštářek s tečkami, na kterém si dítě může i pospat. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, dítě má pocit jistoty. Elegantní polštářek lze vyprat v pračce na 40°. Rozměry kužele jsou 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Jeho váha je 3 kg a nosnost až 25 kg. Balanční kužel je vyroben z plastu nejvyšší kvality, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný tyrkysový povrch i po dlouhých letech.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní a originální hračky. Plast na hračkách Smoby se vyznačuje velkou odolností, příjemně oblými hranami a skvělým pocitem při hraní. Barvy na hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a kreativitu, díky čemuž se staly oblíbené u tisíců dětí. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou evropské kvality a francouzského designu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení77*26*78 cm
Celková délka74 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.