Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing Smoby multifunkční bazén na rozvoj pohybu od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing je moderní dětský bazének od francouzského Smoby, který zabaví kluky i holčičky již od 12 měsíců. Multifunkční kužel je vhodný do interiéru, ale také do exteriéru, dá se rychle naplnit vodou a dítě se může vykoupat a ochladit zejména během horkých letních dnů. Speciální tvar a oblé hrany zaručí dítěti při koupání bezpečnost a mnoho radostných chvil. Takový bazének ocení i každý rodič díky jeho šikovným rozměrům a jednoduché manipulaci. Kužel se dá využít nejen jako bazének, ale i jako pískoviště.

V balančním kuželu se mohou děti i houpat a točit, zahrají si v něm s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo, skluzavku. Byl navržen tak, aby dokonale naplňoval potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky se s kuželem nejen výborně zahrají, ale i zacvičí – mohou ho využívat i jako prolézačku. Děti si ho oblíbí na první pohled, stráví s ním dlouhé hodiny. Při hrách s kuželem si děti procvičí správné držení těla, nacházejí smysl pro rovnováhu. Zpevňují si svalstvo na rukou i nohou, také si rozvíjejí obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Přednosti balančního kužele:

  • univerzální hračka 5v1 – bazének, skluzavka, prolézačka, pískoviště a houpačka
  • všestranný rozvoj dítěte
  • kvalitní UV filtr zachová krásný vzhled hračky i po letech
  • odolný plast nejvyšší kvality
  • měkký textilní polštář (možnost praní do 40 °C)
  • vysoká nosnost – až 25 kg
  • pro kluky i holčičky od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

S balančním kuželem přichází i kvalitní textilní polštářek s tečkovaným vzorem, na kterém si může každé dítě odpočinout. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, poskytuje pocit jistoty a bezpečí. Polštářek lze vyprat v pračce na 40°. Rozměry produktu jsou 75*72*24 cm, přičemž jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Váží 3 kg a jeho nosnost je 25 kg. Balanční kužel je vyroben z plastu nejvyšší kvality, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný tyrkysový vzhled i po letech používání.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní a originální hračky. Plast na hračkách Smoby se vyznačuje velkou odolností, příjemně oblými hranami a skvělým pocitem při hraní. Barvy na hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a kreativitu, díky čemuž se staly oblíbené u tisíců dětí. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou evropské kvality a francouzského designu.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení77*26*78 cm
Celková délka74 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.