Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing Smoby multifunkční na rozvoj motoriky a pohybu od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy Top Swing je nejnovější pohybová pomůcka a hračka pro všechny děti již od 1 roku. Na jejím vývoji se podíleli špičkoví francouzští designéři z dílny Smoby. Kužel je vyhotoven v nádherné tyrkysové barvě, která zaujme chlapce i dívky na první pohled. Multifunkční hračka pomáhá s rozvojem dětské motoriky, udržováním rovnováhy a posilováním svalstva hravým způsobem. Tvar kužele je přizpůsoben potřebám dětí, připomíná jim náruč rodičů. Mohou se v něm houpat, točit, kolébat, zahrají si v něm s hračkami, využijí ho jako sedadlo nebo skluzavku. Univerzální kužel se stane společníkem dítěte během celého roku – zahraje si s ním v interiéru i exteriéru. Své uplatnění najde i jako bazének během horkých letních dnů nebo pískoviště, ve kterém si kreativní děti vybudují svůj krásný pískový hrad.

Hlavní přednosti:

 • multifunkční pohybová pomůcka
 • rozvíjí koordinaci, správné držení těla, rovnováhu, stabilitu, zpevňuje svalstvo
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • všestranné využití 5v1 – houpačka, skluzavka, prolézačka, pískoviště, bazén
 • UV filtr proti vyblednutí barev
 • kvalitní a odolný plast se snadno čistí běžnými čisticími prostředky
 • měkký textilní polštář je možné vyprat v pračce (do 40 °C)
 • robustní provedení, odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám
 • nosnost až 25 kg
 • pro děti od 1 do 5 let

Francouzský design v kombinaci s vysokou funkčností dokonale naplňuje potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky si s kuželem zahrají na dlouhá léta, během kterých si vyzkouší různé hry, které prověří jejich pohybové schopnosti. Spolu s ním si rychle osvojí správné držení těla, vypěstují si smysl pro udržování stability a rovnováhy, procvičí a zpevní si svalstvo na rukou i nohou. S balančním kuželem Smoby se u dětí také rozvíjí obratnost a přesnost, lépe vnímají prostor a fyzikální zákony – jsou mnohem vnímavější.

Alternativní hry s balančním kuželem

 • Schovávaná: menší děti milují hry na schovávanou a snadno se mohou skrýt pod kužel. Nejprve ho musí převrátit dnem vzhůru, takže si procvičí ruce i nohy a pak zjišťují, zda jim to stavba a velikost jejich těla umožňuje. Tvar kužele zajistí, že dítě bude mít pod ním dostatek vzduchu a světla. Takovým způsobem překonává podvědomý strach ze samoty a učí se samostatnosti.
 • Házení na cíl: cílení a házení míčku do kužele je výborný způsob, jak zaujmout dítě na delší dobu, přičemž si procvičí koordinaci oko-ruka. Tato hra bude bavit zejména děti od 2 let a budou mít radost z házení plyšových hraček a míčků do kužele. Soutěže se může zúčastnit i několik dětí, mohou navzájem soutěžit o titul nejlepšího střelce.
 • Letadlo: nechte své děti, aby si zahrály populární hru na letadlo. Po převrácení kužele si dítě může lehnout bříškem na vrchol kužele a roztáhnout ruce jako křídla. Tato pozice je vynikajícím prostředkem pro zlepšení stability zad a zpevnění zádových svalů. Které dítě dokáže nejvěrněji napodobit letadlo?
 • Koupel v míčcích: naplňte dětem kužel různými barevnými míčky, mezi nimiž se bude hledat míčky se stejnými barvami. Taková hra ve výrazné míře ovlivňuje dětskou představivost a fantazii, zlepšují se jeho kognitivní schopnosti.

S kuželem si dítě nejen zacvičí, ale také odpočine. Jeho součástí hračky je i moderní textilní polštářek, na který si dítě může lehnout a po hře si ihned odpočinout. Polštář lze snadno mýt, dá se vyprat v pračce na 40°. Rozměry balančního kužele jsou 75*72*24 cm, přičemž jeho výška je 24 cm a délka 75 cm. Váží 3 kg a jeho nosnost je 25 kg. Balanční kužel je vyroben z prvotřídního plastu, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn anti UV filtrem, takže si zachová svůj krásný vzhled i po dlouhých letech používání.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní a originální hračky. Plast na hračkách Smoby se vyznačuje velkou odolností, příjemně oblými hranami a skvělým pocitem při hraní. Barvy na hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a kreativitu, díky čemuž se staly oblíbené u tisíců dětí. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou evropské kvality a francouzského designu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení77*26*78 cm
Celková délka74 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.