Balanční kužel s polštářem Cosy BIG pískoviště-houpačka-skluzavka-prolézačka-bazén od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy je univerzální hračka, kterou využijí chlapci i děvčata od 12 měsíců i jako praktické pískoviště. Německý výrobce BIG přináší dětem kvalitní a odolný produkt vyrobený z nejkvalitnějšího plastového materiálu se zaoblenými hranami, který své využití najde v interiéru i exteriéru. Dá se jednoduše naplnit pískem a díky praktickým rozměrům ho lze umístit i na menší zahradu a dvůr. Dítě se s ním kreativně baví, hloubí tunely a staví pískové hrady. Špičková evropská kvalita a originální design je typickým pro značku BIG. S pískovištěm se děti vydrží bavit dlouhá léta a největší výhoda balančního kužele spočívá v jeho univerzálnosti. Rychle a jednoduše přizpůsobíte jeho využití pro aktuální potřeby dětí.

Kužel BIG lze převrátit dnem vzhůru a děti tak získají pohodlné sedadlo nebo se mohou na něm spouštět jako na skluzavce či přelézat jako přes prolézačku. Balanční pomůcka umožňuje dětem i kolébání, houpání a točení, zahrají si v něm s hračkami. Během teplých slunečných dnů splní funkci dětského bazénku nebo jej naplníte pískem a dítě získá praktické pískoviště. Kužel BIG byl vyvinut s ohledem na správný poměr odpočinku a zábavy. Děti si s ním zacvičí, ale zároveň si v něm mohou odpočinout a pospat. Při každé hře si rozvíjejí správné držení těla, nacházejí smysl pro rovnováhu. Zpevňují si svalstvo na rukou i nohou, také se zvyšuje jejich obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Přednosti balančního kužele:

  • množství funkcí – skluzavka, bazének, v horské osadě, pískoviště a houpačka
  • všestranný rozvoj dětí s důrazem na vyvážený poměr zábavy a odpočinku
  • špičkový UV filtr chrání proti vyblednutí barev
  • plastový materiál nejvyšší kvality
  • měkký textilní polštář pro maximální pohodlí (prát do 40 °C)
  • vysoká nosnost 25 kg
  • pro děti od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

Pokud se dítě při hře unaví, nemusíte ho ukládat do postýlky. Výborně si odpočine i v kuželu, přičemž využije designový textilní polštářek, na kterém si může i pospat. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, dítě má pocit jistoty a bezpečí. Polštářek lze vyprat v pračce na 40 °C. Rozměry kužele jsou 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Váha produktu je 3 kg a nosnost až 25 kg. Balanční kužel je vyroben z prvotřídního plastu, který je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Povrch má chráněný UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání.

Německá značka BIG je špičkový výrobce hraček, které jsou nositeli mnoha ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Originální design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková délka75 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...