Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka-skluzavka-prolézačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy je vynikající houpačka a zároveň pohybová pomůcka od německého výrobce BIG a potěší všechny děti již od 12 měsíců. Hlavní předností kužele je správně rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy přirozeným a hravým způsobem. Kužel je speciálně tvarován tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Kužel využijí děti především jako houpačku, která jim umožní houpat se do všech stran. Při houpání si procvičují správné držení těla, vypěstují si smysl pro rovnováhu. Zároveň si zpevní svalstvo na rukou i nohou. S balančním pomůckou od BIG se u dětí rozvíjí obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Balanční kužel dětem umožňuje kromě houpání i kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo či skluzavku. Dětský kužel najde uplatnění v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Byl navržen tak, aby dokonale naplňoval potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky si s kuželem nejen výborně zahrají, ale i zacvičí. Každý rodič ihned ocení jeho praktičnost, všestrannost a benefity pro své ratolesti.

Přednosti balančního kužele:

  • multifunkční hračka 5v1 – houpačka, skluzavka, prolézačka, pískoviště a bazének
  • příznivě ovlivňuje fyzický a psychický vývoj dítěte
  • kvalitní UV filtr zabrání vyblednutí barev
  • prvotřídní odolný plast
  • měkký textilní polštář (možnost praní do 40 °C)
  • nosnost 25 kg
  • pro děti od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

Po každé zábavě si dítě potřebuje odpočinout, a proto je součástí této multifunkční hračky i kvalitní textilní polštářek s tečkovaným vzorem, na který si dítě může po každém houpání lehnout. Polštářek lze vyprat v pračce na 40 °C. Rozměry produktu jsou 75*72*24 cm, přičemž jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Váží 3 kg a jeho nosnost je 25 kg. Balanční kužel je vyroben z prvotřídního plastu, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svou krásnou barvu i po dlouhých letech používání. 

Německá značka BIG stojí za prvotřídními hračkami, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková délka75 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.