Balanční kužel s polštářem Cosy BIG multifunkční rozvoj motoriky a pohybu od 12 měs + Dárek 60 ks míčků

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy od německého výrobce BIG potěší chlapce i dívky od 12 měsíců a umožní jim rozvíjet dětskou motoriku a rovnováhu jednoduchým a přirozeným způsobem. Speciální tvar kužele připomíná dětem náruč rodičů, cítí se v něm bezpečně a pohodlně. V balančním kuželu se děti mohou houpat, kolébat, točit, využijí ho jako praktické sedadlo nebo skluzavku. Součástí balení je i dárková sada 60 barevných míčků, díky kterým připravíte svým neposedům oblíbenou koupel z míčků, ve které se mohou vyřádit a relaxovat. Praktická hračka se dá používat v interiéru i exteriéru – během horkých letních dnů se dá naplnit vodou, pískem, takže se děti na dvoře a zahradě mohou vykoupat nebo si budou stavět pískové hrady a hloubit tunely. Pro malé sportovce poslouží jako prolézačka.

Hlavní přednosti:

 • všestranný vývoj dítěte
 • pohybová pomůcka pro rozvoj koordinace, správné držení těla, rovnováhu, stabilitu, zpevňuje svalstvo
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • všestranné využití 5v1 – houpačka, skluzavka, prolézačka, pískoviště, bazén
 • UV filtr zabráni vyblednutí barev
 • dárková sada 60 barevných míčků s průměrem 6,5 cm
 • kvalitní plast se snadno čistí běžnými čisticími prostředky
 • měkký textilní polštář je možné vyprat v pračce (do 40 °C)
 • robustní provedení, odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám
 • nosnost až 25 kg
 • pro děti od 1 do 5 let

Balanční kužel pro děti byl navržen tak, aby dokonale naplňoval potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky si s kuželem nejen výborně zahrají, ale i zacvičí. Rodiče rychle ocení jeho praktičnost, všestrannost a benefity pro své ratolesti. Děti si rychle osvojí správné držení těla, vypěstují si smysl pro udržování stability a rovnováhy, procvičí a zpevní si svalstvo na rukou i nohou. S balančním kuželem BIG se u dětí také rozvíjí obratnost a přesnost, lépe vnímají prostor a fyzikální zákony – jsou mnohem vnímavější. Při hře s barevnými míčky se učí rozeznávat jednotlivé barvy, zlepšují si i jemnou motoriku.

Alternativní hry s balančním kuželem

 • Schovávaná: menší děti milují hry na schovávanou a snadno se mohou skrýt pod kužel. Nejprve ho musí převrátit dnem vzhůru, takže si procvičí ruce i nohy a pak zjišťují, zda jim to stavba a velikost jejich těla umožňuje. Tvar kužele zajistí, že dítě bude mít pod ním dostatek vzduchu a světla. Takovým způsobem překonává podvědomý strach ze samoty a učí se samostatnosti.
 • Házení na cíl: cílení a házení míčku do kužele je výborný způsob, jak zaujmout dítě na delší dobu, přičemž si procvičí koordinaci oko-ruka. Tato hra bude bavit zejména děti od 2 let a budou mít radost z házení plyšových hraček a míčků do kužele. Soutěže se může zúčastnit i několik dětí, mohou navzájem soutěžit o titul nejlepšího střelce.
 • Letadlo: nechte své děti, aby si zahrály populární hru na letadlo. Po převrácení kužele si dítě může lehnout bříškem na vrchol kužele a roztáhnout ruce jako křídla. Tato pozice je vynikajícím prostředkem pro zlepšení stability zad a zpevnění zádových svalů. Které dítě dokáže nejvěrněji napodobit letadlo?
 • Koupel v míčcích: naplňte dětem kužel různými barevnými míčky, mezi nimiž se bude hledat míčky se stejnými barvami. Taková hra ve výrazné míře ovlivňuje dětskou představivost a fantazii, zlepšují se jeho kognitivní schopnosti.

S balančním kuželem přichází i kvalitní textilní polštářek s tečkovaným vzorem, na kterém si může každé dítě odpočinout. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, poskytuje pocit jistoty a bezpečí. Polštářek lze vyprat v pračce na 40°. Rozměry produktu jsou 75*72*24 cm, přičemž jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Váží 3 kg a jeho nosnost je 25 kg. Balanční kužel je vyroben z plastu nejvyšší kvality, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání.

Německá značka BIG je známá svými kvalitními hračkami, které byly oceněny na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Originální design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková délka75 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...