Bagr pracovní stroj Power Worker Mini Dino T-Rex BIG s pohyblivými částmi a hrábě na písek od 24 měsíců

Popis produktu

Bagr Power Worker Mini Mini Dino je skvělý dětský pracovní stroj, se kterým se zabaví kluci i holky od 2 let. Zelený bagr ve tvaru dinosaura T-Rexe okouzlí děti na první pohled a spolu s ním si zahrají na povolání stavbařů. Kvalitní kolečka poskytují autu stabilitu a děti se s ním zabaví v interiéru i exteriéru na pískovišti či pláži. Odolné a kvalitní plastové díly jsou zárukou, že bagr vydrží vašim dětem dlouhá léta. Přední část autíčka je vybavena pohyblivou nakládací lžící a v zadní části bagru jsou hrábě na písek, se kterými budou děti uvolňovat písek a připravovat ho na přesouvání. Při hře si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. 

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – bagrem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 21*10*22 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Bagr BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*20*22 cm
Hmotnost210 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.