Bagr Power Worker Digger + Figurine BIG pracovní stroj 67 cm s gumovými koly od 2 let

Popis produktu

Bager Power Worker Digger je originální dětský pracovní stroj, který potěší chlapce i dívky již od 2 let. Žlutý bagr s figurkou řidiče zaujme děti na první pohled a spolu s ním si zahrají na povolání stavbařů. Odolná měkčená kolečka poskytují bagru stabilitu a děti se s ním zabaví jak v dětském pokoji, tak i na pískovišti či pláži. Robustní a pevné plastové díly jsou zárukou, že bagr vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Pohyblivé rameno se lžící umožní dětem přesouvat písek a jiný stavební materiál, získají realistické zážitky. Při hře si rozvíjejí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – bagrem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 67*20*25 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Bagr BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu67*20*25 cm
Celková výška25 cm
Hmotnost1070 g
Objem L0,5
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.