Bagr Digger Power Worker BIG pracovní stroj 67 cm – gumová kola od 2 let

Popis produktu

Bagr Digger Power Worker je moderní dětský pracovní stroj, se kterým se zabaví chlapci i děvčata od 2 let. Bagr je v krásném oranžovo-žluto-šedém provedení, takže děti budou mít při hře na stavbaře realistické zážitky. Kvalitní gumová kola poskytují bagru výbornou stabilitu a při hře v interiéru nepoškrábou podlahu. Pohyblivá bagrovací lžíce umožní dětem jednoduše bagrovat a pracovat se stavebním materiálem při vytváření krásných staveb. Odolné a kvalitní plastové díly jsou zárukou, že bagr vydrží vašim dětem dlouhá léta. Neobsahuje malé části a využití najde v interiéru i exteriéru. Při hře si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – bagrem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 67*20*25 cm, přičemž jeho délka je 67 cm. Hračka se dá v případě znečištění velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Bagr si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Bagr BIG je testovaný německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu67*20*25 cm
Rozměry balení55*43*59 cm
Celková délka67 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.