Panenka hadrová Baby Lilli Doll ThreadBear 41 cm z jemné měkké bavlny s odnímatelnou plenou

Popis produktu

Hadrová panenka Baby Lilli Doll je okouzlující panenka, která potěší všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Nadčasová panenka je vyrobena z jemné a měkoučké bavlny a za jejím designem stojí špičkoví odborníci značky ThreadBear Design. Stane se nerozlučnou kamarádkou vašeho dítěte, které s ní bude rychleji usínat a kdykoli si s ní zahraje. Nádherná panenka Baby Lilli je oblečená v bílém kostýmu zajíčka a kapuci má ozdobenou oušky, takže ihned zaujme každé dítě. Pod kostýmem se skrývá měkká bílá odnímatelná plena, díky které získají holčičky ještě realističtější zážitek při péči o panenku.

Dětská panenka Baby Lilli má realistické jemné vlásky a vyšívanou usměvavou tvářičku s modrýma očima. Při výrobě byla použita ručně vybíraná bavlna nejvyšší kvality. Panenka má výšku až 41 cm, stane se ozdobou každého dětského pokojíčku díky nezaměnitelnému britskému vzhledu. Tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí již od útlého věku. Panenky ThreadBear jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. S panenkou Baby Lilli dítě zažije spoustu radostných chvil, rozvíjí si fantazii a představivost, pečuje o ni, chodí spolu na procházky, objímá ji a cítí se s ní bezpečně.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii špičkovými designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu41 cm
Celková výška41 cm
Rozměry balení20*26,5*21 cm
Hmotnost193 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.