Autosedačka skládací Beaba PURSEAT'FIX skupina 2–3 kompaktní a přenosná V1 Isofix tmavomodrá od 15–36 kg

Popis produktu

Kdo řekl, že cestování s příchodem dětí skončí? Díky této pohodlné a maximálně bezpečné autosedačce může vaše děťátko cestovat spolu s vámi bez omezení nejen ve vašem vlastním autě, ale i v taxíku či dokonce letadle. Autosedačka PURSEAT'FIX z dílny oblíbené francouzské značky Beaba poskytne vašemu děťátku komfort a bezpečnost během každé jízdy autem. Autosedačka skupiny 2–3 je určena pro děti od 15–36 kg, což v průměru odpovídá věku 3,5–12 let. Jednoduchým oddělením sedáku autosedačku rychle přizpůsobíte váze a věku vašich dětí.

Autosedačka poskytuje dětem maximální bezpečnost i posílenou ochranou v oblasti hlavy a po bocích dítěte. O pohodlí na cestě se zase postará polstrované sedadlo, ve kterém děťátko sedí komfortně a ergonomicky a polohovatelná opěrka hlavy. Autosedačka Beaba PURSEAT'FIX skupiny 2–3 splňuje evropské bezpečnostní a zdravotní požadavky. Obrovskou výhodou autosedačky PURSEAT'FIX Beaba je její schopnost rychlého a jednoduchého skládání během několika vteřin. Autosedačka v moderní námořnické modré barvě je lehká jako pírko – váží pouze 4 kg, což je méně než sbalená kojenecká taška. Odnímatelný potah autosedačky doporučujeme prát při 30° na jemném cyklu.

Standardizovaný systém ISOFIX

Autosedačka PURSEAT'FIX Beaba disponuje standardizovaným systémem ISOFIX, který rodičům umožní stabilně upevnit autosedačku k sedadlu automobilu. Systém ISOFIX zabrání chybně uchytit autosedačku, takže dětem nabízí nejvyšší možnou ochranu. Kotevní body ISOFIX jsou integrovány v konstrukci vozidla, díky čemuž se snadno a rychle připojuje samotná základna ISOFIX, do které se vkládá autosedačka. Systém ISOFIX vám zároveň při instalování autosedačky šetří množství času, protože sedačku už nemusíte upevňovat bezpečnostními pásy. ISOFIX je běžnou výbavou většiny novějších vozidel, a to zejména na krajních zadních sedadlech. V současnosti je však trendem instalovat tento bezpečnostní systém i na přední sedadlo spolujezdce a střední zadní sedadlo. Předem se informujte o tom, zda tímto systémem disponuje i váš vůz.

Hmotnostní kategorie a způsob používání

 • skupina 2 určená pro děti od cca 3 do 6 let (15–25 kg) – nainstalujte sedák i opěradlo
 • skupina 3 určená pro děti od cca 6 do 12 let (22–36 kg) – upevněte pouze sedací část

Výhody autosedačky

 • kompaktní autosedačka
 • vhodná od 3,5 do 12 let
 • využitelná do auta i do letadla
 • jednoduchý skládací systém
 • maximálně bezpečná
 • splňuje evropský bezpečnostní standard
 • polohovatelná opěrka hlavy
 • nízká váha – pouze 4 kg
 • elegantní francouzský design

O Beaba

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi revoluční pomůcky od vařičů, přes jídelní židle až po sluneční brýle pro děti. Designéři značky Beaba si dávají záležet na tom, aby byly jejich produkty nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou inovativní a zároveň jednoduché na použití. Francouzský výrobce Beaba získal od počátku své působnosti množství ocenění od odborných porot, ale také od spokojených rodičů a stejný pocit přinese i do vaší domácnosti.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu41*32*63 / 41*17*36 cm
Celková výška63 cm
Rozměry balení39*19*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,8 kg
Nosnost15 - 36 kg
NoteISOFIX system
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.