Autodráha Vroom Planet Smoby elektronická s autíčkem a 2 motorkami od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby elektronická autodráha Vroom Planet je úžasná multi autodráha se zvukovými a světelnými efekty. Je vhodná pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou i 2 motorky a 1 autíčko, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na autodráze. Vyberte si svůj vůz a položte ho na startovní čáru. Dejte světelný a zvukový signál na start a rychlé vzrušující závod se mohou začít. Můžete si vybrat mezi několika cestami: prudký sjezd dolů kopcem s nebo bez vystřelovací rampy nebo cesta menším sjezdem s velkou zatáčkou. Po jízdě může autíčko i motorky dotankovat a odpočinout si v parkovací části před další soutěží. Dětská autodráha funguje na 2 AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, protože na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Když má chlapecká autodráha ještě i světelné a zvukové efekty, je postaráno o zábavu na dlouhé hodiny. Hra s autíčky a autodráhou pro chlapce není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich kreativita a fantazie.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší chlapce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*32*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení48*11*39 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,58 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...