Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákající se dvěma autíčky od 18 měsíců

Popis produktu

Autodráha Vroom Planet Mega Jump z dílny francouzského výrobce Smoby je unikátní autodráha pro děti od 18 měsíců. Dětská autodráha je v zářivých barvách s 2 autíčky, která chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Spouštění autíček po autodráze vysoké až 67 cm je velkou zábavou pro všechny milovníky motorových vozidel. Nejmenší chlapci mohou u 67 cm veselé autodráze stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky na rychlé a nebezpečné závody. Strmý spád na začátku modré dráhy nebo vysouvací vysoký můstek na žluté závodní dráze jsou zárukou vzrušujících závodů. Prudká zatáčka i kruhová smyčka, přinášejí napětí, které autíčko dorazí do cíle jako první.

Autodráha pro kluky má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Kaskadérské kousky veselých autíček však pokračují i ​​v cílové rovince, kde opět musí zvládnout vysoký doskok. V případě poruchy je šikovný mechanik může opravit na stanovišti, kde je připraven i stojan na natankování. Autodráhou Vroom Planet se dvěma skákajícími autíčky darujete dětem hodiny veselé a vzrušující zábavy. Rozměry této zábavné hračky jsou 75*73*67 cm, přičemž celková délka je 75 cm.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci si rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, protože na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Hra s autíčky a skákací autodráhou pro chlapce není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručičkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Celková délka75 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.