Autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající s 2 autíčkami od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou i 2 autíčka, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle přejde velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projde smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci při ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlé a nebezpečné závody

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, protože na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Hra s autíčky a skákací autodráhou pro chlapce není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...