Náhradní díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby 72 částí v délce 172 cm od 4 let

Popis produktu

Využijte skvělou příležitost a překvapte své děti náhradními díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. Se sadou 72 barevných dílků dokáže vaše dítě prodloužit svou původní autodráhu až o 172 cm. Díky tomu může uplatnit veškerou svou kreativitu při vytváření nové, složitější dráhy, po které bude uhánět jeho autíčko. Soupravu tvoří 18 červených, 18 modrých, 18 zelených a 18 žlutých stavebních dílů, které jsou zhotoveny z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek. Jednoduše se spojují a každý z nich je vybaven otvorem pro snadnější upevnění na různé překážky.

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svoji kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se k světu dospělých, zažívají radost ze závodů a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka. Při hře více dětí, kamarádů a sourozenců, si chlapci i dívky rozšiřují i slovní zásobu, tříbí komunikační schopnosti a učí se spolupracovat na společném projektu.

Francouzský Smoby přináší dětem špičkové hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení12*8*32 cm
Celková délka172 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Note72 pieces
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.