Set flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s 612 cm prodlouženou dráhou

Popis produktu

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set s 612 cm prodlouženou dráhou od francouzského Smoby je perfektní sada hraček, se kterou si zahrají všechny kreativní děti od 4 let. Skvělý set hraček nabízíme za výhodnou cenu, takže potěší i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Děti mají k dispozici základní autodráhu s elektronickým autíčkem a doplňkové díly, se kterými se svými sourozenci a kamarády dokážou vytvořit ještě delší adrenalinovou trať! Zahrají si na konstruktéry a závodníky, skládají pružnou autodráhu v různých tvarech, přičemž využívají různé překážky v dětském pokoji a naplno popustí uzdu své tvůrčí fantazii.

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dílů dráhy a 440 cm dlouhá s elektronickým svítícím autem

Připravte svým dětem vzrušující zážitek s flexibilní autodráhou FleXtrem Discovery od francouzského Smoby, se kterou objeví nový herní svět! Chlapci i dívky se již od 4 let mohou těšit na zábavné skládání pružné autodráhy o celkové délce až 440 cm, přičemž mají k dispozici 184 barevných dílů, které k sobě jednoduše připojují bez jakéhokoli nářadí. Inovativní koncept pomáhá konstruktérům objevovat stále nové způsoby výstavby dráhy, přičemž ji tvarují do různých tvarů, spirál, simulují stoupání a klesání. Kreativní děti se rychle naučí budovat dráhu přes různé překážky v dětském pokoji – jednotlivé stavební dílky jsou vybaveny otvory, které usnadňují jejich upevnění na okolní předměty a nábytek.

Po dokončení závodního okruhu se děti naplno zabaví s červeným elektronickým autíčkem s vyměnitelnou modrou karoserií, které dokáže jezdit po dráze i hlavou dolů a nepřevrátí se. Po zapnutí spínače v jeho zadní části se začne pohybovat a svítí předními a zadními světlomety, takže děti mají skvělý zážitek ze závodu i během tmavých zimních večerů. Autodráha dokáže růst spolu s dítětem – v naší nabídce naleznete i doplňkové díly, se kterými si děti mohou dráhu libovolně prodloužit. Pro hru více dětí lze koupit i další autíčko z řady FleXtrem s vyměnitelnými karoseriemi.

Náhradní díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby 72 částí v délce 172 cm

Využijte skvělou příležitost a překvapte své děti náhradními díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. Se sadou 72 barevných dílků dokáže vaše dítě prodloužit svoji původní autodráhu až o 172 cm. Díky tomu může uplatnit veškerou svoji kreativitu při vytváření nové, složitější dráhy, po které bude uhánět jeho autíčko. Soupravu tvoří 18 červených, 18 modrých, 18 zelených a 18 žlutých stavebních dílů, které jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek. Jednoduše se spojují a každý z nich je vybaven otvorem pro snazší upevnění na různé překážky.

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svou kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se ke světu dospělých, zažívají radost ze závodu a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka440 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.