Auto vyklápěč s bagrem Beach od francouzského Écoiffier představuje originální sadu stavebních autíček, se kterými si zahrají děti od 18 měsíců. Velké stavební auto s funkční vyklápěčkou má krásnou oranžovo-žlutou barvu a veselé oči v přední části. Do jeho vyklápěčky se vejde malý bagr s pohyblivými funkcemi, který se bez problémů postará o stavební práce.
S těmito krásnými a veselými hračkami se zabaví každé dítě, které si rádo hraje na povolání stavbařů a stavitelů, touží budovat a vytvářet nové věci. Tímto způsobem se u dětí rozvíjí fantazie, technická představivost, kreativita a taktéž i jemná motorika. Autíčka jsou vhodná na hru v interiéru i exteriéru.
Auto s vyklápěčkou má rozměry 38*20*29 cm, jeho délka je 38 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. V hračkách spojuje originální design, kvalitu a moderní trendy za přijatelnou cenu.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 38*20*29 cm |
| Celková délka | 38 cm |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Barva | oranžová |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...