Autíčka stavební Volvo Construction Edition Majorette s pohyblivými částmi 7,5 cm délka 3 druhy 2 varianty

Popis produktu

Stavební modely autíček Volvo Construction Edition od francouzské značky Majorette představují perfektní dárek pro všechny děti a zejména kluky od 3 let. Oficiálně licencované modely značky Volvo ve žlutém provedení přinášejí dětem realistické zážitky při hře na stavební konstruktéry a inženýry. Stavební autíčka s kovovými karoseriemi mají pohyblivé části a precizně vypracované detaily, díky nimž děti vidí i do interiéru kabiny. Značka Majorette přináší dětem 3dílnou sadu stavebních autíček ve 2 různých variantách. Uvedená cena platí za 1 variantu, v balení získáte 3 modely. Při objednávce uveďte do poznámky, o jakou variantu máte zájem.

Dostupné modely:

  • 1. variant: pásový bagr se lžící, nákladní automobil s kontejnerem a dumper Volvo
  • 2. variant: nákladní automobil, auto s míchačkou betonu a nakladač Volvo

V případě nedostupnosti vybraných modelů lze poslat i podobnou variantu. Se stavebními autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají hry na povolání, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o světoznámá stavební auta značky Volvo. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě, které si s nimi zahraje v interiéru i v exteriéru. Délka každého modelu je 7,5 cm.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.