Nákladní auto s odhrnovačem Beach Écoiffier a kbelík setem od 18 měsíců

Popis produktu

Nákladní auto s odhrnovačem a kbelík setem Beach od francouzského Écoiffier představuje originální sadu pro chlapce i dívky od 18 měsíců. Velké stavební auto s nákladním prostorem je vyhotoveno v krásné oranžovo-žluté barevné kombinaci, v přední části má veselé oči, které potěší každé dítě. Spolu s nákladním autem se děti zabaví i s kbelíkem, lopatkou, hrabičkami a krásnou bábovičkou do písku ve tvaru mořské hvězdice. Všechny hračky v sadě spolu barevné i designově ladí, zabaví děti na dlouhou dobu.

S těmito originálními hračkami si zahraje každé dítě, využije je v interiéru i exteriéru, jsou vhodné na pískoviště, dvůr, i na výlety. Dítě díky nim buduje a vytváří nové věci, takže si jednoduchým způsobem rozvíjí fantazii, technickou představivost, kreativitu a také jemnou motoriku.

Nákladní auto má rozměry 39*20*25 cm, jeho délka je 39 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. V hračkách spojuje originální design, kvalitu a moderní trendy za přijatelnou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*20*25 cm
Celková délka39 cm
Hmotnost0,74 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.