Náhradní autíčko k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby s třemi vyměnitelnými karoseriemi modrá žlutá a zelená od 4 let

Popis produktu

Překvapte své děti elektronickým autíčkem, které je skvělým doplňkem k autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. Dokáže se pohybovat po dráze i hlavou dolů, při jízdě svítí předními a zadními světlomety, takže se s ním děti bez problémů zabaví i potmě. Závodní autíčko se vyznačuje originálním designem a na výběr máte 3 různé druhy – s modrou, žlutou nebo zelenou karoserií. Uvedená cena platí za 1 kus, při objednávce uveďte do poznámky, o jakou barvu autíčka máte zájem. Funguje na 3 baterie typu AAA, které jsou součástí balení. Kvalitní autíčko je vyrobeno z jemných a zároveň odolných plastů, takže přinese dětem radost na dlouhá léta, přičemž si mohou měnit karoserii s autíčky ze stejné série.

Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může uplatnit veškerou svou kreativitu a fantazii při vymýšlení různých závodů a automobilových soutěží. Hra na povolání konstruktérů a závodníků pomáhá dětem přibližovat se světu dospělých, zažívají radost ze závodů a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě kvalitních drah pro svá autíčka. Při hře více dětí, kamarádů a sourozenců, si chlapci i dívky rozšiřují i slovní zásobu, zlepšují komunikační schopnosti a učí se spolupracovat na společném projektu.

Francouzský Smoby přináší dětem špičkové hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení12*9*8 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.