Autíčko zásahové S.O.S. Flashers Majorette kovové se zvukem a světlem 7,5 cm délka různé druhy

Popis produktu

Autíčko zásahové S.O.S. Flashers od francouzské značky Majorette je skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let, které rády sbírají modely autíček a hrají si s nimi. Licencované modely známých automobilových značek jsou vybaveny kvalitní kovovou karoserií a také zvukovou a světelnou funkcí, takže si děti budou moci zahrát na záchranáře, policisty nebo hasiče. Na výběr máte z různých modelů autíček. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký model (barevnou variantu) máte zájem.

S nadčasovými autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají na závodníky a řidiče, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o různé populární automobily. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě. Délka modelu je 7,5 cm a fungují na 2 baterie typu 1,5V/LR41.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Na bateriiAno
SvětloAno
NoteBattery: 2x1,5V/LR41
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.