Autíčko Scooby-Doo Mystery Machine Jada kovové délka 10,2 cm 1:32

Popis produktu

Autíčko Mystery machine s motivem animované série Scooby-Doo představuje originální dárek pro sběratele autíček a děti od 8 let. Realistický model kovového autíčka o délce 10,2 cm zaujme zejména kluky. Věrná replika dodávky v modro-zeleném provedení s volnoběhem potěší každého fanouška filmové série o amatérských detektivech s pejskem Scooby. Sběratelské autíčko se pyšní pečlivě vypracovanými detaily a originálním vzhledem.

Model autíčka v měřítku 1:32 se vyznačuje špičkovou kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky ze známých filmů.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
Celková délka10,2 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.