Autíčko sanitka Mercedes-Benz Sprinter Ambulance Majorette se zvukem a světlem délka 15 cm

Popis produktu

Autíčko sanitka Mercedes-Benz Sprinter Ambulance od francouzské značky Majorette potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Oficiálně licencovaný model sanitky značky Mercedes-Benz je vyroben podle skutečné předlohy, jeho realistický design zaujme děti i dospělé. Špičková kovová karoserie v kombinaci s gumovými kolečky a otevíratelnými dveřmi působí realisticky, autíčko potěší nejen děti, ale i sběratele. Červenobílé autíčko sanitky dokáže vydávat zvuky a svítit, čímž přinese dětem ještě realističtější zážitky při hře na profesi záchranářů.

Dětské záchranářské autíčko představuje skvělé rozšíření sbírky každého kluka. Celková délka autíčka je 15 cm, součástí balení jsou také 2 baterie typu AAA. S autíčkem se zabaví děti na dlouhá léta, mohou si s ním hrát samostatně nebo si ho přidají ke stavebnicím a drahám Majorette. Představuje vynikající volbu i pro malé a velké sběratele, kteří se věnují sbírání autíček této populární automobilové značky. Děti si při hře s autíčkem rozvíjejí technickou představivost, fantazii a jemnou motoriku, vyzkouší si povolání řidičů sanitky. Realistický vzhled autíček Majorette a jejich precizně vypracované detaily jsou zárukou vysoké kvality a špičkového evropského designu.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*5,5*6,5 cm
Celková délka15 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Note2 x AAA batteries included
Barvabiela,červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.