Autíčka přepravní MAERSK 4 Pieces Giftpack Majorette kovová 7,5 cm délka sada 4 druhů v dárkovém balení

Popis produktu

Kolekce 4 modelů v dárkovém balení od francouzské značky Majorette představuje skvělý dárek zejména pro kluky od 3 let. Licencovaná kovová autíčka značky Maersk s otevíratelnými částmi a precizně vypracovanými detaily byla vyrobena na základě skutečných modelů aut. V originální sběratelské krabičce děti najdou 4 modely přepravních vozidel, mezi nimiž se nachází také transportní letadlo. Délka každého modelu je 7,5 cm.

S nadčasovými autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají na závodníky a řidiče, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o přepravní automobily a letadla. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Celková délka7,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.