Autíčko přepravní MAERSK Transport Vehicles Majorette kovové 17 cm délka 3 druhy

Popis produktu

Autíčko přepravné MAERSK Transport Vehicles od francouzské značky Majorette představuje výborný dárek pro všechny děti od 3 let, které rády sbírají modely autíček a hrají si s nimi. Licencované modely značky MAERSK jsou vybaveny kvalitní kovovou karoserií. Na výběr máte ze 3 modelů vozů: kamion Volvo Transporter, kamion MAN TGX nebo modrou dodávku Volkswagen Crafter spolu s letadlem. Uvedená cena platí za 1 model, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký model máte zájem.

S nadčasovými autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají na profesionální řidiče, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o přepravní automobily. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě. Délka kamionu je 17 cm, délka dodávky 7,5 cm a délka letadla 11 cm.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Celková délka20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.