Autíčko Porsche s boxem na autíčka 911 GT3 RS Carry Case Majorette se zvukem 35 cm délka a 1 mini autíčko

Popis produktu

Autíčko Porsche s boxem na autíčka od francouzské značky Majorette je skvělým dárkem pro všechny děti a zejména kluky od 3 let. Oficiální licencovaný model Porsche 911 GT3 RS je vyroben podle skutečné předlohy, jeho realistický design zaujme děti i dospělé. Vrchní část karoserie je odnímatelná, uvnitř autíčka se nachází box pro 9 autíček o délce 7,5 cm – součástí balení je 1 mini model žlutého Porsche 911 GT3 RS s kovovou karoserií. Malí sběratelé autíček si budou moci postupně doplňovat sbírku o další modely. Auto Porsche vydává 3 realistické zvuky, které dítě spustí stisknutím knoflíku na přední masce chladiče.

Nádherné modré Porsche 911 GT3 RS je fantastickým rozšířením sbírky autíček každého kluka. Celková délka autíčka je 35 cm, zvukový modul funguje na 2 baterie typu 1,5V-R03 (jsou součástí balení). S Porsche autíčkem se zabaví děti na dlouhá léta, mohou si s ním hrát samostatně nebo si ho přidají ke stavebnicím a drahám Majorette. Představuje vynikající volbu i pro malé a velké sběratele, kteří se věnují sbírání autíček této populární automobilové značky. Děti si při hře s autíčkem rozvíjejí technickou představivost, fantazii a jemnou motoriku. Realistický vzhled autíček Majorette a jejich precizně vypracované detaily jsou zárukou vysoké kvality a špičkového evropského designu.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka35 cm
NoteBattery: 2x1,5V R03
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.