Autíčko Optimus Prime Transformers T7 Jada kovové délka 27 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko Optimus Prime T7 představuje vynikající dárek pro sběratele modelů aut a děti od 8 let. Realistický model kovového tahače z filmu Transformers: Rise of the Beasts dlouhý 27 cm okouzlí zejména kluky. Stylový tahač s otevíratelnými dveřmi potěší každého fanouška velitele autobotů Optimuse Prima. Originální autíčko se pyšní pečlivě vypracovanými detaily a originálním vzhledem, díky němu děti zažijí akční chvíle při každodenní hře.

Model autíčka v měřítku 1:24 se vyznačuje špičkovou kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky ve známých filmech.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka27 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.