Autíčko Mazda RX-7 1993 Jada kovové s otevíratelnými částmi a figurka Kakashi délka 20 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko Mazda RX-7 1993 představuje originální dárek pro vášnivé sběratele modelů a děti od 8 let. Realistický model kovového autíčka o délce 20 cm zaujme každého kluka i kovovou figurkou Kakashi o výšce 6 cm. Licencované autíčko je vybaveno volnoběhem a otevíratelnými dveřmi, kufrem a kapotou. Precizně vypracované detaily na autíčku a figurka komiksového hrdiny Kakashi přinesou dětem při hře spoustu skvělých zážitků.

Model autíčka v měřítku 1:24 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky a svět Naruto hrdinů.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka20 cm
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.