Autíčko hasičské Mack Granite Fire Truck Majorette kovové se zvukem a světlem délka 22 cm

Popis produktu

Hasičské autíčko Mack Granite Fire Truck od francouzské značky Majorette představuje originální dárek pro děti od 3 let. Licencovaný model požárního autíčka značky Mack s precizně vypracovanými detaily v červeném provedení zaujme zejména chlapce. Kovová kabina v kombinaci s gumovými kolečky a pohyblivým výsuvným žebříkem působí realisticky, dítě se s autíčkem zabaví na dlouhé hodiny. Záchranné auto dokáže vydávat zvuky a svítit, kluci získají krásné zážitky při hře na povolání hasičů a naučí se ovládat práci se záchranným žebříkem.

Celková délka autíčka je 22 cm. S autíčkem se zabaví děti na dlouhá léta, mohou si s ním hrát samostatně nebo si ho přidají ke stavebnicím a drahám Majorette. Představuje vynikající volbu i pro malé a velké sběratele, kteří se věnují sbírání automobilových značek. Děti si při hře s autíčkem rozvíjejí technickou představivost, fantazii a jemnou motoriku. Realistický vzhled autíček Majorette a jejich precizně vypracované detaily jsou zárukou vysoké kvality a špičkového evropského designu.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Celková délka22 cm
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 2 x AAA (included)
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.