Autíčko hasičské s přívěsem a lodí Land Rover Fire Rescue Majorette kovové se zvukem a světlem délka 33,5 cm

Popis produktu

Hasičské autíčko s lodí Land Rover Fire Rescue od francouzské značky Majorette představuje vynikající dárek pro děti a zejména chlapce od 3 let. Licencovaný model požárního autíčka značky Land Rover se pyšní propracovanými detaily a realistickým vzhledem. Kovové autíčko je vybaveno gumovými kolečky a přívěsem s lodí, takže si mohou každý den vymyslet různé záchranné akce. Hasičské auto dokáže vydávat zvuky a svítit, děti si s ním zahrají na povolání hasičů a záchranářů, přičemž si naplno rozvíjejí fantazii a představivost.

Celková délka autíčka spolu s přívěsem a lodí je 33,5 cm. S autíčkem se zabaví děti na dlouhá léta, mohou si s ním hrát samostatně nebo si ho přidají ke stavebnicím a drahám Majorette. Představuje vynikající volbu i pro malé a velké sběratele, kteří se věnují sbírání automobilových značek. Děti si při hře s autíčkem rozvíjejí technickou představivost, fantazii a jemnou motoriku. Realistický vzhled autíček Majorette a jejich precizně vypracované detaily jsou zárukou vysoké kvality a špičkového evropského designu.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Celková délka33,5 cm
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 2 x AAA (included)
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.