Autíčko Marvel Ford Thunderbird Jada kovové s otevíracími částmi a figurka Loki délka 22 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko Marvel Ford Thunderbird představuje vynikající dárek pro všechny nadšené sběratele modelů a děti od 8 let. Realistický model kovového autíčka o délce 22 cm zaujme zejména chlapce, v balení se nachází také kovová figurka Loki o výšce 7 cm. Licencované autíčko v zeleno-žlutém provedení je vybaveno otevíracími dveřmi, kapotou a kufrem. Precizně vypracované detaily na autíčku a figurka filmového a komiksového hrdiny Lokiho přinesou dětem při hře spoustu vzrušujících zážitků.

Model autíčka v měřítku 1:24 se vyznačuje špičkovou kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky a svět Marvel hrdinů.

Značka Jada patří mezi největší výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Rozměry balení15,24*30,48*11,43 cm
Celková délka22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.