Autíčko Marvel X-Men 2020 Jeep Gladiator Jada kovové s otevíratelnými dveřmi a figurkou Colossus délka 14 cm 1:32

Popis produktu

Autíčko Jeep Gladiator 2020 s licencí filmového studia Marvel představuje originální dárek pro sběratele autíček a děti od 8 let. Realistický model kovového autíčka o délce 14 cm zaujme zejména chlapce, v balení se nachází také kovová figurka Colossus. Licencované autíčko ve stříbrném provedení je vybaveno otevíratelnými dveřmi. Precizně vypracované detaily na autíčku a figurka hrdiny Colossus zaručeně přinesou dětem při hře spoustu skvělých zážitků.

Model autíčka v měřítku 1:32 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky a hrdiny z filmové série X-Men.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší fanoušky filmů a komiksů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Rozměry balení8,89*20,32*7,62 cm
Celková délka14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvastříbrná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.