Autíčko Batman Batmobile 2022 Jada kovové s otevíratelnými dveřmi a figurkou Batmana délka 13,5 cm 1:32

Popis produktu

Autíčko Batmobile 2022 představuje vynikající dárek pro sběratele modelů a fanoušky Batmana od 8 let. Klasický model kovového autíčka o délce 13,5 cm zaujme každého kluka. Model autíčka Batmobile v černém provedení je vybaven otevíratelnými dveřmi, vznikl na základě filmové předlohy. Součástí balení je i figurka Batmana, se kterou se děti zabaví při hře na hrdiny a bojují proti zločinu.

Model autíčka v měřítku 1:32 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují filmového a komiksového hrdinu z Gotham City.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka13,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.