Autíčko Nissan Ben Sopra GT-R Fast & Furious Jada kovové s otevíratelnými částmi délka 22 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko Nissan Ben Sopra GT-R představuje skvělý dárek pro všechny sběratele modelů autíček a děti od 8 let. Model kovového autíčka o délce 22 cm vznikl na základě filmové série Fast & Furious, takže okouzlí chlapce na první pohled. Sběratelské autíčko v modrém provedení je vybaveno otevíratelnými dveřmi a kapotou. Precizně vypracované detaily na autíčku přinesou dětem realistické zážitky při hře na oblíbené akční hrdiny.

Model autíčka v měřítku 1:24 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky z filmů Rychle a zběsile.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.