Dřevěné autíčko se zvukem Squeaky Cars Eichhorn policejní hasičské nebo ambulance od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné autíčko se zvukem Squeaky Cars od německé značky Eichhorn je skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Autíčko je vyrobeno z prvotřídního březového dřeva v různých barevných provedeních a díky zvukové funkci dokáže po stisknutí klaksonu vydat mechanický zvuk. Dřevěné autíčko nabízíme ve 3 různých variantách: modré policejní autíčko, bílá ambulance a červené hasičské autíčko. Uvedená cena platí za 1 kus autíčka, při objednávce napište do poznámky, o který typ máte zájem.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální autíčka v sytých barvách pomohou dětem s rozlišováním barev a rozpoznáváním nových zvuků. Klasické dřevěné hračky se těší rostoucí popularitě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, hračky jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná autíčka – 3 varianty
  • mechanický zvuk po stisknutí klaksonu
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu7*7*7 cm
Celková výška7 cm
Rozměry balení26*50*32
ZvukovéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.