Autíčko na dálkové ovládání RC Drift Toyota Supra 2020 Fast & Furious Jada s náhradními pneumatikami délka 41 cm 1:10 od 6 let

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC Drift Toyota Supra 2020 ve stylovém oranžovém provedení zaujme každé dítě a zejména kluky od 6 let. Realistický RC model s licencí filmové série Fast & Furious a precizně vypracovanými detaily potěší každého fanouška rychlých aut. Praktické 2kanálové dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz a dítě s ním dokáže driftovat. Maximální rychlost modelu dosahuje 9 km/h, součástí balení jsou také náhradní pneumatiky.

Kvalitní model v měřítku 1:10 má celkovou délku 41 cm, je vyroben z pevných a odolných plastů. Fanoušci Fast & Furious si vyzkouší svoji šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. Futuristický vzhled a nádherný design podněcují v dětech rozvoj kreativity a fantazie. Autíčko je vybaveno technologií USB nabíjení, součástí balení jsou také baterie do ovladače.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka41 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.